Відкрити/Закрити меню Медичний центр

1. Чи можна їсти, пити і приймати ліки перед МРТ?

Так, до обстеження Ви можете їсти, пити і приймати ліки (за винятком МРТ із контрастом, МРТ-досліджень органів черевної порожнини і малого таза). Якщо Вам призначено МРТ дослідження органів черевної порожнини або малого таза, дослідження з контрастом – всі деталі підготовки Ви можете уточнити на нашому сайті на сторінці МРТ.

2. Чи можна робити МРТ під час вагітності?
Основним принципом МРТ є використання впливу радіохвиль на тіло людини, що знаходиться в магнітному полі. Це не променевий метод діагностики, при МРТ не використовується іонізуюче випромінювання (радіація, рентгенівські промені). На даний момент даних про наявність патологічного впливу МРТ на плід немає. Однак, через особливості перебігу вагітності виконання МРТ в першому триместрі вагітності рекомендується проводити тільки виключно за показаннями, які визначає ваш лікар.

3. Чи безпечна процедура МР-томографії для здоров’я?

Так, безпечна. Під час процедури магнітно-резонансної томографії ви не піддаєтеся дії іонізуючої радіації (рентген променів) як при КТ або класичному рентгені. Принцип одержання й обробки зображень МРТ зовсім інший: використовується магнітне поле і радіохвилі для отримання зображення м’яких тканин, органів і кісток. Це безболісно і нешкідливо для здоров’я.

2019 © Авторське право належить
ТОВ "Лікувально-профілактичний заклад СімМед", м. Чернігів

Зателефонувати мені


Або зателефонуйте нам:
(0462) 97-10-12, (0462) 97-10-13