Відкрити/Закрити меню Медичний центр

(0462) 915-951, (0462) 915-951- СімМед Чернігів. Анонімне вирішення проблем чоловічого здоров’я. Висока якість – адекватні ціни! Задоволені жінки!

http://www.simmed.net.ua/events/urology/Чернігівські чоловіки по лікарях ходити не люблять і живуть за принципом «Нічого не болитьзначить, здоровий». Недивно, що заклики урологів раз на рік наносити їм візит, щоб тримати під контролем стан передміхурової залози − «другого серця» чоловіка, пропадають даремно. А лікарям залишається тільки гірко жартувати, що кількість чоловіків із простатитом прямо пропорційна їх віку: після 30-ти 30%, після 40-ка − 40%, після 50-ти − 50% і т.д.

Основною причиною простатиту є інфікування тканини передміхурової залози. При наявності факторів ризику (переохолодження, схильність до закрепів, малорухливий спосіб життя, тривале статеве утримання або, навпаки, надмірна статева активність, наявність в організмі вогнищ запалення) бактерія або вірус розвиває «бурхливу діяльність», підсумком якої стає простатит.

Підступність запалення передміхурової залози полягає в його безсимптомноcті. А до моменту появи неприємних відчуттів (часті позиви до сечовипускання, що залишають відчуття неповного випорожнення сечового міхура, болі й печіння під час сечовипускання, хворобливості при виверженні тощо) мова йде вже про запущену стадію хвороби.

Важливо знати!

Запальний процес в передміхуровій залозі (простатит) може призвести до ураження насіннєвого горбка і внаслідок цього до таких порушень потенції чоловіка, як передчасне сімявиверження і відсутність оргазму.

Лікування хронічного простатиту на сьогоднішній день є однією з найскладніших проблем урології. Мабуть, жодна інша хвороба не викликає таких гарячих суперечок серед лікарів. Спектр засобів, використовуваних в терапії хронічного простатиту, дуже широкий і включає антибактеріальні, протизапальні, спазмолітичні препарати, селективні блокатори, α1-адреноблокатори тощо. Втім розібратися в тому, що вам приймати, може лише кваліфікований спеціаліст. Якщо ще хтось не зрозумів, де його знайти – читаємо статтю спочатку!

 

 ПОЛІКЛІНІКА “СімМед”

м. Чернігів,

вул. Незалежності, 56,

(0462) 915-951

УРОГІНЕКОЛОГІЧНА КЛІНІКА

м. Чернігів,

просп. Миру, 263,

(0462) 915-951

2019 © Медичний центр СімМед, м. Чернігів

Зателефонувати мені


Або зателефонуйте нам:
093-456-80-10, 095-456-80-10