Відкрити/Закрити меню Медичний центр

 

Цілодобово! Хірургічне відділення клініки “СімМед”: Чернігів, обласна лікарня, палатний корпус №1, 4 поверх 

Хірургія не стоїть на місті. Днями  хірурги приватного лікувально-профілактичного закладу “СімМед” опанували сучасну методику оперування із використанням ранорозширювачів. Така новація була вперше запроваджена в оперативній практиці хірургів.

Як зазначив провідний онкогінеколог Валерій Зуб, який першим опробовував таку практику оперативного втручання, ранорозширювач використовується для розведення країв рани, для регульованого розведення країв рани на задану величи

Валерій Зуб (зліва) під час операції

ну, візуально робить втручання більш естетичним та менш витратним – адже при використанні розширювача виключається потреба великої кількості медичних серветок та затискачів. До того ж ранорозширювач дозволяє утримати краї рани в заданому фіксованому положенні тривалий час без залучення допомоги асистента хірурга, що дозволяє тому сконцентрувати увагу на більш функціональних моментах ведення операції. 

Як підкреслює лікар, обладнання – українського виробництва, вартість однієї «рамки» коштує біля 500 грн. Зазначений ранорозширювач може використовуватися для будь-якої порожнинної операції. 

  ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ 

м. Чернігів,

вул. Волковича, 25,

хірургічне відділення клініки “СімМед”палатний корпус №1, 4 поверх 

(відділення працює цілодобово).

 

2019 © Медичний центр СімМед, м. Чернігів

Зателефонувати мені


Або зателефонуйте нам:
093-456-80-10, 095-456-80-10