“Нас троє – я, ти і хвороба. Якщо ти будеш зі мною, ми вдвох подужаємо хворобу. Якщо ж ти будеш на боці хвороби, то мені одному з вами двома не впоратись”,

— Абуль Фарадж, сірійський вчений-енциклопедист

Діалог

СімМед – потужна розгалуджена система якісних медичних послуг із урахуванням потреб пацієнта від моменту звернення до максимального відновлення. Медичний заклад оснащений сучасним та високоточним обладнанням і здійснює діяльність за принципом групової лікарської практики (сімейної медицини).

На варті здоров’я пацієнтів стоять 80 співробітників СімМеду. Вимоги до фахівців – надвисокі. Лікарі мають багаторічний досвід, вищу професійну кваліфікацію та науковий ступінь.

Отже завжди знайдуть спосіб вирішити вашу проблему та підберуть індивідуальну й оптимально дієву схему лікування.

СімМед – заклад, де консультативна допомога надається кваліфікованими фахівцями наступних профілів:

 • гінекологія;

 • ендокринологія;

 • кардіологія:

 • мамологія;

 • педіатрія;

 • стоматологія;

 • торакальна хірургія;

 • урологія;

 • магнітно-резонансна томографія;

 • лабораторні дослідження;

 • ультразвукове дослідження.

Найчастіші запитання

 • Що необхідно взяти із собою на консультацію?

  Що необхідно взяти із собою на консультацію?

  Наявність результатів попередніх обстежень вітається, але навіть якщо ви їх не маєте, це зовсім не привід не звернутися за висококваліфікованою медичною допомогою!

  Якщо виникне необхідність у проведенні обстежень, то за призначенням лікаря ви завжди їх зможете зробити в підрозділах лікувально-профілактичного закладу «СімМед».

 • Чому звернення до вашої клініки краще звернення до державної лікарні?

  Чому звернення до вашої клініки краще звернення до державної лікарні?

  У лікувально-профілактичному закладі «СімМед» ви завжди можете вибрати лікаря й записатися на зручний для вас час.
  Ми прискоримо і проходження діагностичних процедур. Погодьтеся, державна медустанова цього робити не буде.

 • Як здати аналіз онкомаркерів правильно?

  Як здати аналіз онкомаркерів правильно?

  Це звичайний забір крові з вени, такий же, як і при здачі біохімічного аналізу крові. Щоби результати аналізу на онкомаркери були достовірними, необхідно дотримуватися рекомендацій:

  • аналіз здається натщесерце, вранці (відмова від їжі за 8 годин);
  • повна відмова від алкоголю;
  • взяття крові здійснюють в положенні сидячи або лежачи.

  Більш детальну інформацію можна отримати, звернувшись до лабораторного підрозділу лікувально-профілактичного закладу  «СімМед».

 • Лікар державної поліклініки порадив зробити на вибір КТ або МРТ? Що порадите ви, адже мова йде про здоров’я?

  Лікар державної поліклініки порадив зробити на вибір КТ або МРТ? Що порадите ви, адже мова йде про здоров’я?

  Якщо з яких-небудь причин отримати направлення від лікаря вам не вдалося, ви можете звернутися в лікувально-профілактичний заклад  «СімМед». Фахівці уточнять необхідність і обсяг дослідження.

  В арсеналі медичної структури є достатній потенціал діагностичного обладнання, в тому числі й магнітно-резонансна томографія. Цей вид дослідження проводять в Діагностичному центрі МРТ ТОВ “Ваша надія”, який розташований на території Чернігівської обласної лікарні, за адресою: вул. Волковича, 25. 

  Більш того, компетентні фахівці не тільки проведуть МРТ, але й розшифрують, опишуть та інтерпретують дані, поставлять точний діагноз, дадуть рекомендації щодо подальшого лікування, реабілітації та профілактики захворювання.

 • ІФА, ПІФ або ПЛР: який метод лабораторної діагностики статевих інфекцій краще?

  ІФА, ПІФ або ПЛР: який метод лабораторної діагностики статевих інфекцій краще?

  Для виявлення інфекцій, що передаються статевим шляхом, використовується, як правило, кілька методів лабораторної діагностики: мікроскопія, ПІФ, ПЛР, ІФА, культуральний метод дослідження.

  Всі нюанси проведення забору аналізів можна дізнатися, звернувшись до лабораторного підрозділу лікувально-профілактичного закладу «СімМед».

 • Чи можу я привезти результати аналізів, зроблених, наприклад, в Росії, чи я повинен буду проходити у клініці сімейного лікаря «СімМед» все діагностичні процедури наново?

  Чи можу я привезти результати аналізів, зроблених, наприклад, в Росії, чи я повинен буду проходити  у «СімМеді» усі діагностичні процедури наново?

  Безумовно, ви можете привезти і свої результати. Але використовувати їх лікарі лікувально-профілактичного закладу  «СімМед» зможуть тільки в тому випадку, якщо вони проведені на сучасному обладнанні та за сучасними протоколами.

  Для початку слід звернутися до нас за телефоном або в режимі он-лайн для того, щоби спланувати дату консультації.

 • Якщо пройшов у клініці «СімМед» діагностику, то чи обов’язково й лікування проходити саме у вас?

  Якщо пройшов у «СімМеді» діагностику, то чи обов’язково й лікування проходити саме у вас?

  Ні. Звертання в наш заклад  вас ні до чого не зобов’язує. Ми вам запропонуємо як програму діагностики вашого захворювання, так і програму лікування.

  Але, пройшовши програму діагностики, ви можете лікуватися там, де побажаєте. Вибір – виключно за вами!

 • Сьогодні багато говорять про імплантацію зубів. А в чому її сутність?

  Сьогодні багато говорять про імплантацію зубів. А в чому її сутність?

  Процедура імплантації зубів проводитися в декілька етапів. На першому етапі у спеціально зроблене заглиблення в кістковій частині ясни на місце майбутнього зуба імплантується штучний корінь. Після того, як штучний зуб виявився на місці, настає тривалий процес загоєння, впродовж котрого імплантат приживається на новому місці, а організм звикає до нього й не відторгає його.

  Потім до штучного кореня прикріпляється “надбудова” і коронка, виготовлена відповідно до зовнішнього вигляду інших зубів, з урахуванням кольору й форми. Імплантацію можна починати через 2–4 місяці після видалення або втрати зуба: кісткова тканина та ясна на місці майбутнього імплантату повинні повністю відновитися.

  Зазначимо, що цією методикою володіють стоматологи клініки «Віводент», котра є структурним підрозділом  лікувально-профілактичного закладу «СімМед».

 • Яке УЗД краще робити: трансдомінадное або трансвагінальне?Яке з них більш ефективно і яка між ними різниця?

  Яке УЗД краще робити: трансдомінадное або трансвагінальне? Яке з них більш ефективне й яка ж між ними існує різниця?

  Tрансвагінальне УЗД – більш інформативний і точний метод дослідження, плюс до всього для жінки він набагато простіший, тому що не вимагає спеціальної підготовки.

 • Чи можлива у вас дістанційна консультація лікаря?

  Чи можлива у вас дістанційна консультація лікаря?

  Так, можлива. Дистанційна медицина в наш час розвивається швидкими темпами і в багатьох випадках онлайн-консультація є дуже корисним, а іноді й єдиним способом вирішити будь-яку проблему зі здоров’ям. Однак, незважаючи на це, очний прийом у фахівця був, є й ще тривалий час буде основною практикою діагностики та лікування. Адже кожен пацієнт – індивідуальність із безліччю особливостей.

Запитайте у нас!