За статистикою, більшість чоловічих хвороб виникають після 30-ти років і, на жаль, з віком лише примножуються. Але відвідуючи щороку лікаря уролога, більшість захворювань вдається запобігти, або вчасно діагностувати і не дати прогресувати. Найчастіше у представників чоловічої статі діагностують хронічний або гострий простатити, порушення сечовидільної та статевої систем, запальні захворювання. Хоча чоловіки переважно звертаються до фахівців…
Ты, как и многие другие мужчины, пытаешься самостоятельно найти ответы на все вопросы, которые ставит перед тобой жизнь? И конечно же, твой верный помощник в этом деле — интернет. Когда у тебя возникают проблемы со здоровьем, ты, не исключено, также первым делом открываешь свой ноутбук. Действительно, очень просто: обнаружил какие-то симптомы у себя, «забил» ключевые…
Осень, с традиционными для нее холодами и сыростью, является не только временем простудных заболеваний и сезонной депрессии, но и порой возникновения серьезных проблем с почками. Всем известно, что почки не любят холод, но застудить их, просто посидев в парке на холодной скамейке или дома на сквозняке, достаточно сложно. Как правило, переохлаждение, которое запросто получить в ветреную и…
Лучший советчик в вашей проблеме – УРОЛОГ! Всегда начеку:(0462) 915-951, 694-825 Начало осени – опасное время года в отношении риска развития инфекций мочеполовой сферы. По статистике, осенью циститом заболевает в три раза больше людей, чем в другие сезоны. А осеннее обострение хронического воспаления мочевого пузыря может быть связано с активацией патогенной микрофлоры на фоне снижения сопротивляемости…
Не пытайтесь самостоятельно ответить на этот вопрос. Эти заболевания требуют серьезного лечения у специалиста! Простатит и геморрой — это два заболевания, которые часто встречаются у мужчин среднего и пожилого возраста. Есть ли между ними связь? Определенная взаимосвязь данных патологий действительно существует. Прежде всего, это объясняется физиологическими особенностями: расположением предстательной железы в непосредственной близости с толстой…
Загибаетесь – звоните к опытному урологу!(0462)915-951,694-825.Современная качественная урология “СимМед” – вне погоды и вне сезона! Лето! Вопреки капризам июня большая часть населения нашего города отправится отдыхать на пляж. И здесь не обойтись без купания! Знайте, что купание в водоемах, в которых вода прогрета не выше 20-21 градуса, может привести к обострению хронических или появлению новых заболеваний,…
Завали каміння заважають жити? Тоді вам точно до нас! Сучасна якісна УРОЛОГІЯ. Ви можете навіть не здогадуватися про те, що у Вас щось не в порядку з нирками, поки не здасте аналізи або не зробите УЗД. Адже вони рідко попереджають про свої проблеми на ранніх стадіях. Як можуть проявлятися хвороби нирок і сечовивідних шляхів, які…
Рак полює на чоловіків. Тож перевірся! СімМед: ефективна діагностика, фахове обстеження, анонімність Рак передміхурової залози – форма раку, що розвивається в передміхуровій залозі. Передміхурова залоза (простата) належить до чоловічої репродуктивної системи. Основні функції залози – часткове виробництво сім’яної рідини (близько 30% загального обсягу), а також участь у процесі сім’явиверження. Здатність чоловіка утримувати сечу теж…
call-center@simmed.net.ua Сучасна урологія. Індивідуальний підхід. Точний діагноз. Адекватне лікування. Стримані ціни. Урологія – СімМед – Чернігів Роман Цісельський, провідний хірург-уролог-онколог лікувально-профілактичного закладу «СімМед» взяв участь у надскладній операції. До складу бригади досвідчених онкологів увійшли як чернігівські, так і провідні хірурги Національного інституту раку. Пацієнці (жінці 60 років) 27 грудня провели оперативне втручання з видалення злоякісної…
(0462) 915-951, (0462) 915-951- СімМед Чернігів. Анонімне вирішення проблем чоловічого здоров’я. Висока якість – адекватні ціни! Задоволені жінки! http://www.simmed.net.ua/events/urology/Чернігівські чоловіки по лікарях ходити не люблять і живуть за принципом «Нічого не болить − значить, здоровий». Недивно, що заклики урологів раз на рік наносити їм візит, щоб тримати під контролем стан передміхурової залози − «другого серця»…