Розклад

  • Понеділок

    Василь Романюк

    з 10.00 до 15.00 – каб. 106 (кабінет гінеколога та УЗД) – Чернігівська обласна лікарня

     

     

     

     

     

    Юрій Шень

    з 15.00 до 19.00 – каб. 106 (кабінет гінеколога та УЗД) – Чернігівська обласна лікарня

     

     

     

     

     

    Олена Федорова

    з 10.00 до 19.00 – Урогінекологічна поліклініка

     

     

     

     

     

    Валерій Зуб

    з 18.00 до 21.00 – Урогінекологічна поліклініка

     

     

     

     

     

    Оксана Луговська

    з 10.00 до 16.00 – Поліклініка “СімМед”

  • Вівторок

    Оксана Луговська

    з 10.00 до 16.00 – каб. 106 (кабінет гінеколога та УЗД) – Чернігівська обласна лікарня

     

     

     

     

     

    Олена Федорова

    з 10.00 до 19.00 – Урогінекологічна поліклініка

     

     

     

     

     

    Ірина Ерістова

    з 14.00 до 15.00 – Урогінекологічна поліклініка (дитячий гінеколог)

     

     

     

     

     

    Юрій Шень

    з 15.00 до 19.00 – Урогінекологічна поліклініка

     

     

     

     

     

    Василь Романюк

    з 9.00 до 15.00 – Поліклініка “СімМед”

     

     

     

     

     

    Валерій Зуб

    з 18.00 до 21.00 – Поліклініка “СімМед”

  • Середа

    Ірина Холодьон

    з 10.00 до 15.00 – каб. 106 (кабінет гінеколога та УЗД) – Чернігівська обласна лікарня

     

     

     

     

     

    Олена Федорова

    з 10.00 до 15.00 – Поліклініка “СімМед”

     

     

     

     

     

    Юрій Шень

    з 17.00 до 19.00 – Поліклініка “СімМед”

     

     

     

     

     

    Ілона Куксенко

    з 10.00 до 15.00 – Урогінекологічна поліклініка

     

     

     

     

     

    Ольга Єременко

    з 15.00 до 18.00 – Урогінекологічна поліклініка

  • Четвер

    Оксана Луговська

    з 10.00 до 16.00 – каб. 106 (кабінет гінеколога та УЗД) – Чернігівська обласна лікарня

     

     

     

     

     

    Олена Федорова

    з 10.00 до 19.00 – Урогінекологічна поліклініка

     

     

     

     

     

    Юрій Шень

    з 15.00 до 19.00 – Урогінекологічна поліклініка

     

     

     

     

     

    Ілона Куксенко

    з 10.00 до 15.00 – Поліклініка “СімМед”

     

     

     

     

     

    Валерій Зуб

    з 18.00 до 21.00 – Поліклініка “СімМед”

  • П’ятниця

    Василь Романюк

    з 9.00 до 15.00 – Поліклініка “СімМед”

     

     

     

     

     

    Ольга Єременко

    з 15.00 до 19.00 – Поліклініка “СімМед”

     

     

     

     

     

    Олена Федорова

    з 10.00 до 16.00 – каб. 106 (кабінет гінеколога та УЗД) – Чернігівська обласна лікарня

     

     

     

     

     

    Юрій Шень

    з 16.00 до 18.00 – каб. 106 (кабінет гінеколога та УЗД) – Чернігівська обласна лікарня

     

     

     

     

     

    Оксана Луговська

    з 10.00 до 16.00 – Урогінекологічна поліклініка

     

     

     

     

     

    Валерій Зуб

    з 18.00 до 21.00 – Урогінекологічна поліклініка

  • Субота

    За записом – з 10.00 до 14.00 – Поліклініка “СімМед” 

     

     

     

     

    За записом – з 10.00 до 14.00 – Урогінекологічна поліклініка 

  • Неділя

    Вихідний