За статистикою, більшість чоловічих хвороб виникають після 30-ти років і, на жаль, з віком лише примножуються. Але відвідуючи щороку лікаря уролога, більшість захворювань вдається запобігти, або вчасно діагностувати і не дати прогресувати.

Найчастіше у представників чоловічої статі  діагностують хронічний або гострий простатити, порушення сечовидільної та статевої систем, запальні захворювання. Хоча чоловіки переважно звертаються до фахівців з проблемами потенції, передчасної еякуляція та ерективної дисфункції.

Хоча, на сам перед, треба бути уважними ще на перших симптомах, а саме:

– дискомфорт в ділянці сечовипускного каналу,

– загальне нездужання,

– відсутність або зміна потягу до протилежної статі,

– зміна тривалості статевого акту чи його частоти,

– часті позиви до сечовипускання.

У більш гострих проявах з’являються болі, печія та виділення. Якщо вчасно звернутись до лікаря (відразу після перших проявів хвороби), то процес лікування мине швидко і безболісно. Якщо ж затягувати з візитом до уролога, то процес одужання, ясна річ, ускладнюється.

З проблемами потенції (ерекції) найчастіше звертаються представники сильної статі віком від 55 до 60 років. Чоловіків у віці 35-50 років подібні проблеми турбують менше. А от пацієнти віком до тридцяти років мають переважно проблеми щодо потенції на психологічному ґрунті. Та у будь-якому випадку дізнатись, що саме стало причиною – може сказати тільки уролог.

Простата у молодому віці турбує чоловіків рідко, зазвичай ця недуга турбує чоловіків після сорока. Найперше виникають проблеми із сечовиділенням та потенцією. Буває, що чоловіки у таких випадках звертаються до різних знахарів та іншого роду «спеціалістів». У результаті отримують задавнене, обтяжене ускладненнями захворювання. Часом доходить, навіть, до гострої затримки сечовипускання. Варто наголосити, що хвороби простати – це не лише простатит і доброякісна гіперплазія (аденома), а й різноманітні пухлини, в тому числі злоякісні. Невчасне і нефахове лікування цих хвороб може призвести до важких, а часом непоправних наслідків.

Досить часто чоловіки бояться звертатися до лікаря, боячись, оперативного втручання, хоча цей страх обумовлений низькою інформованістю, адже на перших стадіях хвороби простати піддаються медикаментозному та профілактичному лікуванню і чим раніше діагностується захворювання , тим більше шансів уникнути операції. Якщо ж недуга перебуває на критичному рівні, то хірургічне втручання можливе. Тож при виникненні дискомфорту в промежині, появі крові у сечі, утрудненому та частому сечовипусканні вдень та вночі необхідно відразу ж звернутися до кваліфікованого спеціаліста-уролога.

Чи не найважливішим пунктом профілактики захворювань є комплексне урологічне обстеження, яке обов’язкове для всіх чоловіків.

Якщо в молодому віці його варто проходити раз на два роки, то після 35-ти  – щороку.

Лікарі медичного центру “СімМед” гарантують своїм пацієнтам повну анонімність.

Запис на консультацію за телефоном 093-456-80-10, 095-456-80-10

© 2024 Медичний центр СімМед [м. Чернігів]

Зателефонувати мені


Або зателефонуйте нам

+38 093 456 80 10
+38 095 456 80 10
+38 096 456 80 10
Call-центр працює з 9:00 до 18:00
Субота та неділя вихідний