Головним предметом обговорення став метод зварювання судин та розтину біологічних тканин за допомогою електрокоагулятора. Про це розповіли фахівці “Сіммед” під час масштабної медичної конференції «Новітні технології в онкохірургії та гінекології», що відбулася 7 жовтня у Снов’янці,  Ініціатором зустрічі стало українське приватне виробниче підприємство «СВАРМЕД» за підтримки приватних фармацевтичних компаній України. 

Серед численних доповідачів і провідні фахівці “СімМеду”, які мають первний досвід та візуальні приклади використання новітнього перспективного обладнання в гінекології та урології. Це – Юрій Шень, Валерій Зуб, Роман Цісельський. 

На думку наших  медиків, за «зварниками в білих халатах» – майбутнє, адже метод скорочує період оперативного втручання у три рази, малотравматичний, зводить до мінімуму крововтрати та післяопераційні ускладнення. У медицині навіть з’явився новий термін «елегантна хірургія».  

Як зазначив Юрій Шень під час доповіді: 

Метод електрозварювання тканин набагато простіший технічно, ніж накладення шовних з’єднань. Звісно, за умови належного його освоєння та наявності практичних навичок. 

Втім їхня географія останнім часом лише збільшується. На сьогодні за допомогою електрокоагуляторів оперують не тільки у клініках Києва, а й за його межами. Новітні прогресивні технології вдало впроваджуються й на Чернігівщині, зокрема у лікувально-профілактичному закладі “CімМед”. 

 

 

© 2024 Медичний центр СімМед [м. Чернігів]

Зателефонувати мені


Або зателефонуйте нам

+38 093 456 80 10
+38 095 456 80 10
+38 096 456 80 10
Call-центр працює з 9:00 до 18:00
Субота та неділя вихідний