Хірурги  «СімМед», медичного центру, що на Волковича, 25, постійно вдосконалюють свій досвід. Зокрема не перший рік вони шліфують свою майстерність у проведенні надскладних лапароскопічних оперативних втручань гінекологічного та урологічного напрямку. Серед наставників – імениті хірурги кафедри хірургії та судинної хірургії Національної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика: кандидат медичних наук, доцент кафедри судинної хірургії Віктор ЛИСЕНКО та асистент кафедри судинної хірургії Микола КРЕСТЯНОВ.

Як зауважив провідний гінеколог «СімМед» Юрій Шень, від такої співпраці та багаторічного обміну досвідом перш за все виграє пацієнт.

Адже йому, по-перше, не стане потреби витрачати свій час на пошук фахівців у столиці. У Чернігові МРТ, лабораторія, УЗД, урологія, гінекологія тощо. У А по-друге, виграють і лікарі, які постійно тримають руку на пульсі новітніх технологій, впроваджують їх у свою практику, а отже збільшують шанси пацієнта на одужання, що вкрай важливо для приватного закладу, який дбає про свого клієнта та репутацію в колі медичної спільноти.

 

© 2024 Медичний центр СімМед [м. Чернігів]

Зателефонувати мені


Або зателефонуйте нам

+38 093 456 80 10
+38 095 456 80 10
+38 096 456 80 10
Call-центр працює з 9:00 до 18:00
Субота та неділя вихідний