Відкрити/Закрити меню Медичний центр

Провідні онкогінекологи  лікувально- профілактичного закладу «СімМед» взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції, що відбулася 19-20 квітня у Харкові на базі Інституту медичної радіології ім. С.П.Григор’єва НАМН України.

Конференція присвячена проблемі злоякісних пухлин та питанням сучасного лікування страшної недуги. Зокрема, онкологи акцентували увагу на пріоритетному напрямку лікування раку – на особливостях використання саме малоінвазивних технологій в онкохірургії та онкогінекології. Ця глобальна проблема об’єднала провідних експертів, фахівців та дослідників з онкології із Польщі, Австрії, Туреччини, Греції, Білорусі, а також делегатів з України, серед яких і провідні чернігівські онкологи Валерій Зуб та Юрій Шень, що представили аудиторії свій досвід виконання лапароскопічних операцій та напрацювання щодо використання біозварювальних технологій в онкогінекологічних хворих.

Це, безумовно, важливий крок до розвитку української медицини, який дозволить удосконалити та підвищити рівень знань вітчизняних лікарів. Такі зустрічі також дозволяють значно розширити власні міжнародні зв’язки компанії «СімМед», зауважили онкогінекологи.

2019 © Медичний центр СімМед, м. Чернігів

Зателефонувати мені


Або зателефонуйте нам:
093-456-80-10, 095-456-80-10