Яскравих симптомів початковій стадії раку грудей немає. Тож марно часу не гай – звернися до досвідченого мамолога-гінеколога! ЛПЗ СімМед

Рак молочних залоз – онкологічне захворювання, яке при своєчасній діагностиці та адекватному лікуванні на сьогоднішній день може мати сприятливий прогноз і надовго продовжити повноцінне життя жінки. Однак, підступність злоякісної пухлини не тільки грудей, але і будь-якої іншої локалізації, полягає в тому, що як раз на нульових, перших стадіях захворювання, коли лікування дуже ефективне, помітити ріст пухлини, яка починається, самій пацієнтці вдається вкрай рідко, оскільки яскравих симптомів початковій стадії раку грудей немає.

Якщо жінка починає відчувати болі, помічає ущільнення у грудях, болючість лімфатичних вузлів – це найчастіше вказує на більш пізню стадію онкології. Часто застаріле обладнання в державних медичних закладах,  черги, і як наслідок колосальна витрата сил, часу і коштів зупиняє багатьох жінок. Щорічне обстеження молочних залоз роблять лише деякі жінки, що піклуються про своє здоров’я.

Страх знайти в себе тривожні ознаки раку грудей, нестача часу, відсутність уваги до свого організму, не бажання думати про погане, шукати в себе симптоми хвороб іноді призводять до того, що жінка звертається до медичної допомоги занадто пізно, констатують мамологи лікувально- профілактичного закладу “СімМед”. Втім боязно має бути від можливого ризику знаходження пухлини вже на запущеній стадії хвороби, а не від імовірності її виявлення в самому початку зі сприятливим прогнозом і найменшими втратами.

Ознаки раку молочних залоз:

  • Наявність ущільнень, припухлості в молочній залозі, на соску.
  • Деформація форми грудей, зміна обрисів або структури залози
  • Втягнення соска, наявність жовтих або кров’янистих виділень із соска
  • Біль і неприємні відчуття в одній з грудей
  • Шкіра грудей в одному місці може втягуватися або зморщуватися, лущитися
  • У положенні піднятої руки може з’явитися ямочка на невеликій ділянці шкіри
  • Збільшення пахвових лімфатичних вузлів, припухлість плеча і пахвової тканини
При виявленні яких-небудь змін в грудях, не варто панікувати, оскільки понад 50% жінок мають різні зміни в молочних залозах і не факт, що це є 100% онкологічним процесом. При підозрілих перших ознаках раку грудей Ви можете звернутися за допомогою до мамологів лікувально- профілактичного закладу "СімМед".

Рання діагностика

Самодіагностика – найкращий спосіб контролю над можливими змінами в молочних залозах, це проста процедура, яка займає не більше півгодини і яку слід проводити тільки 1 раз в місяць. Тривожно ощупувати себе кожен день однозначно не варто, оскільки різницю в можливих змінах виявити при частому обстеженні важче. Огляд молочних залоз слід проводити на 7-10 день менструального циклу. Щоб зручніше, легше і результативніше була самодіагностика, необхідно вести щоденник, де записувати свої спостереження, все підозріле й незвичайне. Найчастіше саме сама жінка виявляє в себе перші ознаки раку грудей.

У лікувально-профілактичному закладі “СімМед” до Вашої уваги: лікарський огляд гінеколога, мамолога, рентген грудної клітки, УЗД – ультразвукова діагностика молочних залоз, органів черевної порожнини, статевих органів, МРТ – магнітно-резонансна томографія. У мережі наших лабораторій можна зробити аналіз на схильність до раку молочних залоз (РМЗ) та так званий “аналіз Анджеліни Джолі”.  Звертайтеся за адресами:

ПОЛІКЛІНІКА “СімМед”

м.Чернігів,

вул. Незалежності, 56,

(0462) 915-191

УРОГІНЕКОЛОГІЧНА КЛІНІКА

м. Чернігів,

просп. Миру, 263,

 (0462) 694-825

ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР  МРТ  ТОВ “Ваша надія” 

м. Чернігів,

вул. Волковича, 25 (територія обласної лікарні),

 (0462)93-20-24, 93-20-23,

 mri@simmed.net.ua

Обери свого лікаря і довірь йому свою проблему:

Ольга Єременко -акушер-гінеколог, мамолог, лікар УЗД. Досвід перевищує будь-яку ціну. 

© 2024 Медичний центр СімМед [м. Чернігів]

Зателефонувати мені


Або зателефонуйте нам

+38 093 456 80 10
+38 095 456 80 10
+38 096 456 80 10
Call-центр працює з 9:00 до 18:00
Субота та неділя вихідний