Псоріаз – це поширене незаразне захворювання шкіри, що супроводжується її запальними ураженнями. Воно є хронічним – гострий період змінюється періодами ослаблення або зникнення симптомів – і викликається поєднанням різних чинників.
Захворювання широко поширене й зустрічається дещо частіше в жінок, ніж у чоловіків. Псоріаз може призводити до артриту – запалення суглобів. Воно не виліковується цілком, проте в медицині на сьогодні є можливість полегшити симптоми та поліпшити якість життя пацієнта.
Діагноз “псоріаз” зазвичай ставиться за  типовим виглядом уражень із урахуванням їхнього розташування. У складних випадках з метою виключення інших захворювань шкіри може знадобитися проведення додаткових досліджень.

Лабораторні дослідження:
Загальний аналіз крові – при псоріазі можуть виявлятися лейкоцитоз, анемія.
Ревматоїдний фактор (РФ) – білок, рівень якого у крові може підвищуватися при системних запальних захворюваннях, що супроводжуються ураженням суглобів, особливо при ревматоїдному артриті.
Сечова кислота – рівень сечової кислоти при псоріазі буває підвищений (особливо при пустульозному псоріазі), що призводить до того, що псоріатичний артрит може бути поплутаний із подагрою, при якій концентрація сечової кислоти значно підвищується.
Антитіла до ВІЛ (вірусу імунодефіциту людини) – раптовий початок псоріазу може бути обумовлено ВІЛ-інфекцією.
Інші методи дослідження:
Рентгенографія суглобів – дозволяє оцінити тяжкість ураження суглобів при псоріатичному артриті.
Біопсія шкіри – дослідження передбачає взяття невеликого зразка шкіри для подальшого вивчення під мікроскопом. Проводиться у складних випадках для того, щоб відрізнити псоріаз від інших захворювань шкіри.

Де пройти обстеження:

Лабораторія “СімМед” /laboratoriia-kontakty/

Історія тих, хто вчасно обстежився:

Моє захворювання пішло на спад. Завдяки тому, що вчасно звернувся до лабораторії "СімМед", де швидко та якісно підтвердили мої побоювання.Раджу всім не зволікати. Лікування псоріазу дає результати лише за умови правильного діагнозу та скерованої тактики лікування.

© 2024 Медичний центр СімМед [м. Чернігів]

Зателефонувати мені


Або зателефонуйте нам

+38 093 456 80 10
+38 095 456 80 10
+38 096 456 80 10
Call-центр працює з 9:00 до 18:00
Субота та неділя вихідний