Відкрити/Закрити меню Чернігівський лікувально-профілактичний заклад

Мережа лабораторій лікувально-профілактичного закладу «СімМед» розширює не тільки свій перелік послуг, а й географію. Нещодавно, 15 липня, новий приймальний кабінет відкрився в районному центрі Чернігівщини – Бобровиці. Знайти підрозділ досить легко – це приміщення жіночої консультації, яка знаходиться за адресою: вул. Олега Бичка, 1. Спеціалісти працюють з 9.00 до 15.00.

Як проінформували в адміністрації лікувально-профілактичного закладу, в кабінеті  клієнтам пропонується весь спектр послуг, що виконуються мережею лабораторій «СімМед».

До цього часу в місті була відсутня будь-яка лабораторія. Отже, відкриття кабінету надасть можливість місцевим лікарям призначати дослідження пацієнтам та отримувати якісні послуги медичної лабораторії в умовах міста Бобровиця. Ціни за високої якості досліджень залишаються адекватними, соціально прийнятними. При виконанні замовлення пацієнт отримує безкоштовне SMS-повідомлення про готовність із посиланням на перегляд результатів онлайн та електронною поштою – бланк результатів.

Отже, нотуємо: Бобровиця, жіноча консультація, вул. Олега Бичка, 1, лабораторія «СімМед».

Написати коментар:

*

Ваша адреса не буде опублікована.

2016 © Авторське право належить
ТОВ "Лікувально-профілактичний заклад СімМед", м. Чернігів