Сильні і тривалі головні болі з одного боку голови (рідше – з обох), які супроводжуються такими симптомами як роздратування, погане самопочуття, нудота, блювота та інше, можуть вказувати на мігрень або на захворювання головного мозку, які мають схожу симптоматику.

МРТ при мігрені призначають для виявлення патологій судин голови, структурних змін головного мозку, органічних уражень важких форм та інших патологій.

Що покаже МРТ при мігрені? Приступ мігрені виражається в розширенні судин у мозку, після чого трапляється різкий (і болючий для людини) спазм. МР-томограф фіксує порушення кровотоку (при нападах) і відображає ішемічні вогнища, що з’являються у великій кількості.

Яку МРТ потрібно робити при головному болю?
Обстеження повинно бути максимально повним, щоб лікар міг скласти оптимальний план щодо вирішення проблеми і з’ясувати, чому в пацієнта болить голова. Одне з перших і основних досліджень – це МРТ головного мозку.

Якщо воно не дає необхідної картини з проблеми, то може бути призначена, а також: МРТ шийного відділу хребта

  1. ультразвукове дуплексне сканування судин шиї;
  2. добове моніторування артеріального тиску та ЕКГ;
  3. аналізи крові та сечі.

Яку МРТ або інший метод діагностики буде потрібно зробити при головних болях, визначає лікар після збору анамнезу та первинного огляду пацієнта.

Будьте здорові – діагностичний центр МРТ ТОВ “Ваша надія”

© 2024 Медичний центр СімМед [м. Чернігів]

Зателефонувати мені


Або зателефонуйте нам

+38 093 456 80 10
+38 095 456 80 10
+38 096 456 80 10
Call-центр працює з 9:00 до 18:00
Субота та неділя вихідний