” Чи варто робити МРТ-діагностику при онкології?” З таким питанням досить часто звертаються пацієнти до діагностичного МРТ- центру ТОВ “Ваша надія”, що є структурним підрозділом “СімМеду”. Фахівці зауважують, що  МРТ в онкології відіграє важливу роль при діагностуванні ракових пухлин, плануванні лікування і контролі результатів. При цьому люди повинні розуміти, що тільки знань лікаря для встановлення точного діагнозу, – недостатньо! Потрібна сучасна, якісна апаратура. І якісна діагностика апріорі не може бути дешевою, на чому так часто спікулюють несумлінні компанії, що пропонують мрт-послуги.

За допомогою МРТ- обладнання –  томографа Philips Achieva 1,5T, який є в арсеналі наших спеціалістів,   – можна розпізнати нормальні та уражені тканини, що дозволяє точно визначити знаходження пухлинних вогнищ в організмі. Дана діагностика також застосовується для виявлення метастазів – областей, куди  перемістилися ракові клітини.

Магнітно-резонансна томографія забезпечує більший контраст у межах м’яких тканин тіла в порівнянні з комп’ютерною томографією. Тому МРТ часто використовується для візуалізації головного мозку, хребта, м’язів, сполучної тканини і структури кісток.

Більшість досліджень, такі як МРТ раку молочних залоз і МРТ простати, проводяться з контрастуванням – для поліпшення якості зображень і точності результатів.

Зверніть увагу, що існують правила, яких необхідно дотримуватися під час МР-діагностики. Пропонуємо Вам ознайомитися з ними заздалегідь.http://www.simmed.net.ua/wp-content/uploads/2016/11/Pidhotovka-do-mahnitno.pdf

Переваги МРТ у діагностуванні раку

МР-діагностика раку ефективна вже на ранніх етапах захворювання: сканер виявляє пухлинні утворення розміром від 0,3 мм. Отриманої в ході дослідження інформації буває достатньо, щоб визначити природу новоутворення (доброякісна або злоякісна), прогнозувати поведінку ракових клітин і скласти курс терапії.

За допомогою МРТ фахівець визначає розмір, форму, контур осередку ураження і виявляє поширення пухлини. Крім того, за даними томографії здійснюється оцінка необхідності операції і вибір оптимального хірургічного доступу.

Основні переваги магнітно-резонансної томографії:

  • Висока якість і інформативність отриманих знімків, побудова об’ємної моделі внутрішніх ділянок тіла;
  • Відсутність шкоди для організму і безболісність;
  • Можливість неодноразового повторення дослідження, що дозволяє стежити за ходом лікування;
  • Точність результатів сприяє правильній діагностиці захворювання і успішному лікуванню.

© 2024 Медичний центр СімМед [м. Чернігів]

Зателефонувати мені


Або зателефонуйте нам

+38 093 456 80 10
+38 095 456 80 10
+38 096 456 80 10
Call-центр працює з 9:00 до 18:00
Субота та неділя вихідний