За результатами дослідження Національного бізнес-рейтингу діагностичний центр «Ваша Надія» визнано одним з найефективніших підприємств України у своїй галузі, а підтвердженням високого статусу, надійності й ефективності ведення бізнесу стала престижна відзнака «Лідер року 2018».
У кожної перемоги є чотири джерела: бажання, праця, талант і єдність. Наші бажання, мрії та цілі змушують нас рухатися вперед, шукати нові шляхи та відкривати невідомі горизонти. Найцінніше для нас – це довіра людей, адже бути кращими у своїй сфері означає вміло поєднувати накопичений досвід, знання, інноваційні технології та клієнт орієнтований підхід.

Звісно, рушійною силою у досягненні успіху є наш колектив, адже тільки спільними силами можна реалізувати важливі ідеї, цікаві проекти, досягти бажаного результату. Тому нагороду «спеціаліст року в медичній галузі» отримав головний лікар діагностичного центру «Ваша Надія»- Стригунов Євген, за багаторічну, кваліфіковану, відмінну роботу. Щиро вітаємо та бажаємо завжди йти до мети, натхнення та здійснення всього задуманого.
Ми пишаємося своїми кадрами, пишаємося отриманим званням, адже це підтвердження правильності обраного шляху, свідчення ефективності нашої роботи й гарантія високої якості послуг, що ми надаємо. Ця нагорода також відображає наші стандарти чесного й прозорого ведення бізнесу й значного внеску в економічний розвиток країни!

© 2024 Медичний центр СімМед [м. Чернігів]

Зателефонувати мені


Або зателефонуйте нам

+38 093 456 80 10
+38 095 456 80 10
+38 096 456 80 10
Call-центр працює з 9:00 до 18:00
Субота та неділя вихідний