Відкрити/Закрити меню Медичний центр

Приватні клініки готуються до медичної реформи і боротьби за пацієнтів з державними лікарнями. Всі без винятку учасники ринку  –  як приватні, так і державні  –  завмерли в очікуванні старту масштабної медичної реформи, яка повинна привести до вільної конкуренції на ринку. Перший крок до неї був зроблений у кінці квітня, коли Верховна Рада прийняла в першому читанні пакет законопроектів, які передбачають, зокрема, автономію державних медичних установ.

Це означає, що буде змінений весь принцип фінансування системи охорони здоров’я: замість фінансування ліжко-місць очікується перехід  до формату “гроші ходять за пацієнтом”, при якому українці зможу вибирати, у якій клініці лікуватись або проходити обстеження.

Одне підприємство буде в комунальній або державній власності, а друге  – приватним, але жити вони будуть за одними законами, пише видання  «Дело»( http://delo.ua/business/na-nizkom-starte-318099/ © delo.ua).

Як прокоментував  ситуацію провідний  хірург – онкогінеколог  приватної клініки сімейного лікаря «СімМед», кандидат медичних наук  Юрій ШЕНЬ, який має багаторічний досвід як у державній, так і у приватній медицині :

На сьогоднішній день в Україні працюють понад 30 тис. приватних медичних установ. Близько 40% з них розташовані в Києві. А ось на населені пункти з населенням до 100 тис. осіб припадає лише 10% приватних медичних клінік. Втім є всі передумови що в найближче десятиріччя люди будуть віддавати перевагу приватній медицині, де вони отримають більш якісні послуги практично за тими ж цінами.

2019 © Медичний центр СімМед, м. Чернігів

Зателефонувати мені


Або зателефонуйте нам:
093-456-80-10, 095-456-80-10