Відкрити/Закрити меню Медичний центр

Вивчення польського досвіду реформування – головна мета візиту делегації Чернігівщини до Великопольського воєводства Польщі. До складу увійшли і представники приватної медицини – провідні фахівці клініки сімейного лікаря “СімМед” Юрій Шень та Валерій Зуб.  Під час заходу вони відвідали ряд лікувальних закладів Великопольського воєводства, провели зустрічі із представниками ділових і наукових кіл, відмітили потужний рівень розвитку польскої медицини.

Як підкреслив  Юрій Шень, польській досвід – це добра можливість  ознайомитися з європейськими практиками та застосувати їх на Чернігівщині. Польська медицина – це страхова та приватна медицина, якій держава вибудовує нормальні – європейські! – умови для розвитку.

Він зазначив:

Польські лікарі та бізнесмени акцентують увагу на тому, що медицина повинна заробляти, а не бути споживчою. І Польща, подолавши надскладну медичну реформу, розуміється на цьому. Втім не склала руки і продовжує вдосконалювати цю галузь, зокрема і приватну медицину. 

У межах співпраці досягнуто попередньої домовленні щодо можливості стажування і підвищення кваліфікаціїї чернігівських  фахівців у медичних закладах Польщі та забеспечення обладнанням в якості гуманітарної допомоги. Наразі опрацьовуються юридичні аспекти проектів. 

2019 © Медичний центр СімМед, м. Чернігів

Зателефонувати мені


Або зателефонуйте нам:
093-456-80-10, 095-456-80-10