Онкологи Чернігівської приватної клініки сімейного лікаря “СімМед” – Валерій Зуб та Юрій Шень  – у складі регіональної делегації відбули до м. Познань Республіки Польща.

Як повідомила адміністрація приватного медичного закладу, закордонне відрядження триватиме 6 календарних днів –  з 26 по 31 серпня включно.

Відрядження заплановане для поглиблення українсько-польського міжрегіонального співробітництва, активізації співпраці в економічній сфері та галузі охорони здоров’я, ознайомлення з роботою Медичного центру ім. Святого Йоана Павла ІІ в Познані.

Формат та основні напрями співпраці медичних закладів Чернігівщини з Медичним Центром ім. Святого Павла ІІ польського міста Познань ще 23 червня  поточного року під час візиту до нашого міста польських делегатів.

У межах зустрічі представник Великопольського воєводства Польщі, керівник медичного Центру імені Святого Іоанна  Павла ІІ, Медичного центру HCP у м.Познань  Леслав Ленартович розповів про спільні наміри співпраці у плані обміну досвідом, стажування, практики спеціалістів різних кваліфікаційних рівнів та напрямків медицини.

Зокрема, польська сторона запропонувала свою допомогу в підвищенні фахового рівня спеціалістів медичної сфери, як цьогорічних випускників, так і працівників, які вже мають певний досвід роботи. Відбір учасників відбувся за конкурсною основою.

© 2024 Медичний центр СімМед [м. Чернігів]

Зателефонувати мені


Або зателефонуйте нам

+38 093 456 80 10
+38 095 456 80 10
+38 096 456 80 10
Call-центр працює з 9:00 до 18:00
Субота та неділя вихідний