Косметологічний кабінет філіалу лікувально-профілактичного закладу «СімМед», що на Масанах у Чернігові, працює майже рік. До речі, він єдиний у місті такого рівня. Лікаря-косметолога «СімМеду» Ольгу Хандогу, котра працює тут із дня відкриття кабінету, вже добре знають у Чернігові. Адже вона – надзвичайно ерудований фахівець своєї справи, практик і теоретик естетичної (зокрема ін’єкційної) косметології, котрий завжди готовий навчатися та впроваджувати свої знання в життя.

Днями лікар отримала сертифікат, котрий у косметології, як-то кажуть, на вагу золота. Адже вона прослухала авторський курс-практикум від Яни Юцковської. Викладають курс для лікарів-косметологів, які орієнтовані на пошук нових методів і технік роботи з пацієнтами, працюють над підвищенням своєї експертності та авторитету серед пацієнтів і колег.
Зазначимо – автор курсу Яна Юцковська (Yana Yutskovskaya) –  міжнародний спікер, експерт, доктор медичних наук, професор, лікар вищої категорії, має стаж практичної роботи понад 20 років.
У фокусі навчання: «фішки» й особисті спостереження від Яни Юцковської; докладний розбір алгоритму косметичної корекції на 5-ти різних моделях; вибір матеріалу і прогнозування результату; обґрунтування методик та інструментів: косметолог – не раб однієї методики, його зона впливу – не тільки обличчя.
Правила роботи Яни Юцковської з пацієнтом: від показань до реабілітації.
Девіз – ефективність і безпека роботи.
Формат навчання: 5 моделей – 5 клінічних кейсів. У кожному: 20 хвилин – демонстрація роботи з пацієнтом-моделлю (збір анамнезу, обговорення варіантів і методів корекції в усіх зонах, аргументи на користь вибору тієї чи іншої методики, розмітка: як це робить Яна Юцковська); 40 хвилин – live-demo роботи Яни Юцковської з пацієнтом-моделлю: демонстрація роботи з пацієнтом, покрокові коментарі про обрані методи, препарати і зони впливу; 10 хвилин – обговорення результату корекції з аудиторією семінару.


За матеріалами видання “Деснянська правда”

© 2024 Медичний центр СімМед [м. Чернігів]

Зателефонувати мені


Або зателефонуйте нам

+38 093 456 80 10
+38 095 456 80 10
+38 096 456 80 10
Call-центр працює з 9:00 до 18:00
Субота та неділя вихідний