Що таке гіпергідроз?

Це підвищене потовиділення усього тіла або його окремих частин. У нормі гіпергідроз виникає, коли зовнішній фактор – а це стрес, спека, навантаження тощо – інтенсивно впливає на нас. Втім включення потових залоз відбувається інколи навіть за однієї подумки про будь-яку неприємну ситуацію! Що ж робити?

Ольга Хандога

Лікувати дані порушения достатньо складно, акцентує увагу лікар-косметолог Ольга Хандога. Проте існує симптоматична корекція цього стану – ін’єкції ботулотоксину в проблемну зону. У більшості випадків – це підпахвові ділянки, можуть бути долоні та ступні.
Звичайно ж існують і антиперспіранти, але тривалість їхньої дії зовсім коротка. Доволі часто при цьому  виникає дискомфорт,  на одежі залишаються вологі сліди, відчувається неприємний запах. Ось саме чому широко використовується метод ботулінотерапії.

Переваги цього методу:
– тривалість процедури 15-20 хвилин;
– тривалість ефекту 6-9 місяців (може бути і довше ).

Як підготуватися?
Необхідно видалити волосся (краще – бритвою) з підпахв, бажано це зробити за 2-3 дні до процедури. Провести пробу Мінора (проводить її лікар перед ін‘єкціями).
Проба Мінора (також йодо-крохмальний тест) – нескладна неінвазивна діагностична проба, застосовується по відношенню до пацієнтів, які страждають гіпергідрозом (рясним потовиділенням), з метою визначення точних ділянок проведення ботулінотерапіі.
Процедура ботулінотерапії є практично безболісною, тому що передує їй кремова анестезія.
Протипоказання :
• вагітність, лактація;
• наявність запалення в зоні ін‘єкцій;
• алергічні реакції в минулому на ін‘єкції ботулотоксину;
• порушення нервово-м‘язової системи;
• гострі вірусні захворювання;
• епілепсія;
• підвищена температура тіла;
• схильність до утворення келоїдних рубців.

Перші прояви зменшення потовиділення відмічають орієнтовно на 3 день. Максимальний ефект – за 2 тижні.

Позбавитися проблеми спітнілих пахв можна в косметологічному кабінеті ЛПЗ ” СімМед”, який працює за адресою: вул. Незалежності, 56 ( Масани).  Ваш косметолог: Ольга Хандога. Тел: (0462)91-51-91, (050)1722549. Приймає лікар за записом. Будьте здорові!

© 2024 Медичний центр СімМед [м. Чернігів]

Зателефонувати мені


Або зателефонуйте нам

+38 093 456 80 10
+38 095 456 80 10
+38 096 456 80 10
Call-центр працює з 9:00 до 18:00
Субота та неділя вихідний