Контурна пластика, або ж аугментація – метод ін’єкційного введення імпланту з метою забезпечення додаткового об’єму в місцях його дефіциту.
«Сьогодні ми говоримо про один із різновидів – контурну пластику губ, яка дозволяє підкреслити контур, зробити його більш чітким», − розповідає Ольга Хандога, лікар-косметолог лікувально-профілактичного закладу «СімМед».
При вікових змінах контур стає розмитим, навколо губ з’являються зморшки. Тож здійснення контурної пластики дозволяє одночасно подолати дві проблемами – зробити чіткий контур та візуально зменшити вигляд самих зморшок. Або ж якщо дівчина дуже молода – контурна пластика дозоляє сформувати контур, який є анатомічно нечітким. Аугментація дозволяє додати губам об’єму, скорегувати форму або ж асиметрію, підняти куточки губ, зволожити губи та зробити їх більш пишними.
– Корекція губ залежить від анатомічної будови. Наприклад, з тоненькими губками найважче працювати, особливо коли дівчина хоче одразу пишні губи. Я пояснюю, що з такими губами неможливо за одну процедуру досягти такого ефекту, – акцентує увагу Ольга Хандога. – Та й не всім потрібні об’ємні губи. Завжди треба дивитися на все обличчя загалом і чітко розуміти, який об’єм буде виглядати гармонійно , а що буде занадто.
Якщо за одну процедуру досягається бажаний результат, то для його підтримки потрібно повторювати процедуру один раз на 10–12місяців. Коли ж потрібно декілька процедур для досягнення бажаного, то повторюємо через місяць або ж через два–три, все вирішується індивідуально.
Важливим моментом є вибір препарату. Для контурної пластики губ використовують філлер на основі гіалуронової кислоти. Це біодеградуючий препарат, з коротким періодом розсмоктування. Є дуже багато препаратів різних фірм, та головними критеріями вибору повинні би бути такі:
– щоби препарат був офіційно зареєстрованим;
– щоби були клінічні дослідження;
– та ще багато інших моментів, якими керуються лікарі й що гарантує безпеку.
Авжеж, є і протипоказання до контурної пластики. Це вагітність, період лактації, онкологічні захворювання, загострення хронічної хвороби, підвищена температура, гострі інфекційні захворювання, епілепсія, герпес у стадії загострення, захворювання крові.
Після вказаної процедури спостерігається набряк та почервоніння губ. Набряк триває в середньому зо два–три дні.
Рекомендації з догляду за губами після процедури:
- Не пити гарячі та сильно холодні напої в день процедури.
- Утриматися від поцілунків день–два.
- День не наносити помаду.
- Не відвідувати зо два тижні лазню, сауну.
Якщо ви вирішили зробити дану процедуру, то маєте обов’язково інформувати лікаря-косметолога, які маєте захворювання, які ліки приймаєте. І головне, контурну пластику губ має виконувати тільки лікар!
Звертайтесь:http://www.simmed.net.ua/kosmetolohiia-rozklad/