Гінекологія “СімМед” спеціалізується на профілактиці та лікуванні захворювань репродуктивної системи жінок. Особливу увагу тут приділяють  діагностуванню гінекологічних захворювань на ранніх стадіях, що  зводить до мінімуму ймовірність розвитку ускладнень, дозволяє призначити правильне лікування і скоротити період реабілітації. 

Діагностичні можливості нашої лабораторії постійно розширюються, у нашій клініці ви можете здійснити діагностику інфекцій, які передаються статевим шляхом, моніторинг онкологічних захворювань, виявити гормональні порушення.

«СімМед» – одна  з найперших  клінік в Україні, де  розпочато визначення панелі онкогенних вірусів папіломи людини (12 типів), яка вкрай показана жінкам із патологією шийки матки. Методом полімеразної ланцюгової реакції ми можемо визначити будь-який із мікроорганізмів, що передаються статевим шляхом та викликають інфекцію.

Так звана ПЛР-діагностика, яку ми пропонуємо, вважається у всьому світі найбільш точною та чуттєвою для визначення інфекційного збудника. Наша ПЛР-лабораторія має високоякісне обладнання й всі умови, необхідні для здійснення цього аналізу.

 

Досконале володіння методом імуноферментної діагностики дозволяє визначити статеві гормони, гормони щитовидної залоза та гіпофізу, онкомаркери, маркери вагітності. За наявності спеціфічних антитіл візначається гострота та стадія інфекційного процесу. Можливості нашої лабораторії дозволяютьвизначити наявність простато-спеціфічного антигену, що важливий для діференційної діагностики аденоми та раку передміхурової залози.

Гінекологічний підрозділ  має сучасне діагностичне  обладнання, яке дозволяє повністю реалізовувати  потреби в дослідженні пацієнтів.

Сучасний портативний УЗД- апарат із лінійним та конвексним датчиками є однією з основних умов точної діагностики різних жіночих захворювань та протікання  вагітності.

Огляд шийки матки за допомогою кольпоскопу дозволяє діагностувати різні доброякісні, фонові та злоякісні захворювання шийки матки.

Діагностична вакуум-аспирація порожнини матки – це можливість  в амбулаторних умовах отримати гістологічний матеріал із порожнини органу, що дозволяє  найбільш достовірно поставити діагноз доброякісних та злоякісних захворювань ендометрію.

Високоякісна гінекологічна допомога надається в лікуванні запальних процесів, передпухлинній патології, безплідді, кісті яєчніків, фібромі матки, такій делікатній проблемі, як нетримання сечі тощо.

Медикаментозна терапія в поєднанні з такими прогресивними методами лікування як кріохірургія, аргоно-плазмова коагуляція, лазерна хірургія, що широко використовуються в підрозділі, є  дієвим кроком у вирішенні  проблем жіночого здоров’я.

Відмінною рисою гінекологічної допомоги в «СімМед» є можливість проведення всіх видів гінекологічних операцій. У клініці особлива увага приділяється вибору найбільш надійних і ефективних варіантів хірургічних втручань.

Із великої кількості існуючих методик операцій ми застосовуємо тільки ті, які забезпечують найбільший ступінь надійності при мінімальній кількості ускладнень і випадків рецидиву захворювання. Пріоритетом є сучасні, малотравматичні операції. Серед них – лапароскопія, вагінальні операції, операції при випаданні матки.

Розробка персональної програми діагностики та лікування здійснюється з урахуванням фізіологічних, генетичних та психологічних особливостей кожного пацієнта.

Обстеження та лікування пацієнтів проводиться в суворій відповідності зі стандартами доказової медицини та згідно із законодавством України. Додатковою гарантією ефективності лікування є той факт, що в нашій клініці працюють лікарі вищої категорії – випускники кращих медичних вузів України, які на сьогодні мають великий досвід лікування пацієнток зі складними гінекологічними діагнозами.

Фахівці здатні надати повний спектр гінекологічних послуг як в плановому, так і в екстреному порядку. У «СімМеді» успішно відпрацьовано алгоритм спільної роботи фахівців суміжних спеціальностей, які включаються до процесу на стадіях діагностики, проведення маніпуляцій або операції.  А так само на стадії постопераційної реабілітації та контролю.

Ми вважаємо, що відносини між лікарем і пацієнтом повинні будуватися на повній довірі й розумінні. Саме тому фахівці нашої клініки проводять консультування пацієнтів у доступній для сприйняття формі. Будь-які обстеження та призначення лікування проводяться лише після докладного пояснення необхідності медичного втручання й отримання згоди пацієнта.

Таким чином, ви отримуєте вичерпну інформацію про стан вашого здоров’я, потенційних факторах ризику та очікувані результати обраного методу лікування. Всі гінекологічні кабінети в нашій клініці оснащені передовою апаратурою, що дозволяє нам:

  • пропонувати своїм клієнткам широкий перелік послуг: від профілактичного огляду до вирішення проблем            хірургічним методом;
  • оперативно проводити діагностичні обстеження;
  • максимально точно встановити діагноз;
  •  індивідуально підібрати і своєчасно почати ефективне лікування;
  •  вирішувати проблеми підліткового і репродуктивного віку;
  •  здійснювати комплексний підхід  при веденні періоду менопаузи.

Якщо Ви помітили тривожні симптоми, які можуть свідчити про захворювання репродуктивної сфери, ні в якому разі не відкладайте візит до лікаря! Чим раніше Ви звернетеся по допомогу в клініку «СімМед», чим раніше буде проведено обстеження, тим вищі шанси на швидке одужання.

Не варто забувати і про профілактичні огляди, які рекомендується проходити один раз на рік. Проста планова консультація гінеколога допоможе вберегтися від багатьох проблем у майбутньому.

Записавшись до гінеколога на прийом, кожна з наших клієнток може бути впевнена в тому, що отримає не тільки професійну допомогу лікаря, а й знайде в особі наших фахівців конфіденційного порадника, що здатен підтримати Вас на шляху до оздоровлення. Протягом усього лікування Ви має можливість зв’язуватися з лікарем для консультацій по телефону.

http://www.simmed.net.ua/events/gynecology/

© 2024 Медичний центр СімМед [м. Чернігів]

Зателефонувати мені


Або зателефонуйте нам

+38 093 456 80 10
+38 095 456 80 10
+38 096 456 80 10
Call-центр працює з 9:00 до 18:00
Субота та неділя вихідний