24 травня 2019 року в м. Київ відбулася науково-практична конференція «Клінічні випадки в неонатології – мультидисциплінарний підхід», яку відвідав педіатр медичного центру «СімМед», Наталія Петрук.
Захід зібрав провідних неонатологів України, акушерів-гінекологів, медсестер, неврологів, представників пацієнтських організацій. Під час конференції розглянули медико-соціальні питання стану здоров’я матерів та новонароджених, а саме поняття «перинатальний мікробіом», його вплив на здоров’я та розвиток дитини. Заслухали доповідь, щодо європейських стандартів від Др. Йоганна Валз, Керівника наукового відділу EFCNI (Європейського фонду турботи про новонароджених дітей).
Досить цікаве дослідження про вплив психологічних, психосоціальних та соціально-економічних факторів, (що пов’язані з віком, паритетом, соціальною підтримкою та рівнем освіти) на ризик народження дитини з дитячими коліками в подальшому. Суб’єктами дослідження стали 1099 діад матері-дитини. Як висновок, висока тривожність жінки провокувала появу колік у новонароджених, аналізи модифікації ефекту показали, що вища освіта захищала від впливу високої тривожності.
Вході роботи конференції, розглянули інтегроване ведення новонароджених з жовтяницями, вплив білірубінової енцефалапотії на центральну нервову систему, та незворотні хронічні ураження нервової системи, що призводить до ДЦП. А отже необхідність проведення кожно-сімейній амбулаторії транскутанну білірубінометрію( неінвазивний метод визначення білірубіну).
Однією з найактуальніших тем заходу були ранньонародженні діти, особливості їх імунітету та можливості його корекції. Захворювання, які можуть спровокувати передчасне народження (або ж стати його наслідком), їх діагностика та лікування.
Підсумовуючи всю інформацію, можна з впевненістю вважати мультидисциплінарний підхід під час та після пологів єдиним вірним рішенням , адже це залучення знань і навичок з окремих дисциплін, які необхідні для фізіологічного та психологічного здоровя майбутньої матері(гінекологія) та повноцінного розвитку дитини(неонатологія/педіатрія).
Такий підхід ведення вагітності та після пологовий супровід надають кваліфіковані спеціалісти медичного центру «СімМед».
м.Чернігів
вул. Незалежності , 56
0462-97-10-12
0462-97-10-13

© 2024 Медичний центр СімМед [м. Чернігів]

Зателефонувати мені


Або зателефонуйте нам

+38 093 456 80 10
+38 095 456 80 10
+38 096 456 80 10
Call-центр працює з 9:00 до 18:00
Субота та неділя вихідний