(0462)93-20-24, 93-20-23 – МИ МОЖЕМО ПРОСВІТИТИ КОЖНОГО! Поради від фахівців  діагностичного центру МРТ  лікувально-профілактичного закладу СімМед

Як подолати тривогу під час МРТ?Це питання турбує багатьох пацієнтів, яким показана магнітно-резонансна томографія. МРТ – сучасний, безпечний спосіб діагностики. За спостереженнями рентгенологів, найбільше, що турбує пацієнтів у процесі дослідження, це психологічне напруження.

Втім, як доводять фахівці Діагностичного центру МРТ ТОВ Ваша надія (структурний підрозділ лікувально-профілактичного закладу СімМед) – це абсолютно даремно. 

За адекватних дій лікаря ризик будь-яких травм під час процесу магнітно-резонансної томографії (МРТ) зведений нанівець для пацієнта. Тривога, яку відчувають люди при здійсненні МРТ із використанням контрастної речовини, також не виправдана. Отримати алергічну реакцію простіше при звичайній вакцинації!

Найпоширеніші скарги під час МРТ

12% скаржаться на обмежений простір, довгий час знаходження в ньому.

Наші поради. Усвідомте, що вам нічого не загрожує під час проведення процедури. Адже у Діагностичному центрі МРТ Ваша надія – СімМед вас  обслуговують досвідчені лікарі вищої кваліфікаційної категорії.

16% відзначають неприємний шум під час МРТ.

Наші поради. Які у вас виникають асоціації – гул пилососа або, якщо збільшити масштаби, скажімо, гул трасформатора? Правильно, так влаштована ця машина. Але ж томограф Philips Achieva 1,5T – це теж машина, в якої теж існують свої нюанси в роботі. Зосередтеся на тому, що її гул – це ознака її роботи і що працює апарат виключно на ваше благо.

 1,2% людей взагалі не проходять дослідження до кінця через клаустрофобію.

Наші поради. Обов’язково попередьте медичний персонал про те, що ви боїтеся замкнутого простору.  Мотивація пацієнта, що страждає на клаустрофобію, залежить і від діагностичної значущості дослідження. Якщо захворювання дуже серйозне, загрожує життю, то доведеться подолати себе і пройти МР-томографію, адже вчасно і точно поставлений діагноз і призначення правильної терапії можуть врятувати пацієнтові життя, це і є найголовніша мотивація. Лікар-рентгенолог також здатен допомогти пацієнтам, шляхом приведення раціональних доводів він може вселити досить спокою й рішучості, що допоможе пацієнтові благополучно пройти дослідження.

Де ж зробити МРТ у Чернігівській області  комфортно, недорого, за адекватною вартістю, ціною та у зручний час? Звичайно ж у Діагностичному центрі МРТ Ваша надія –  СімМед, що в Чернігові!

Фахівці швидко проведуть дослідження, допоможуть впоратися з тривогою, стресом, із розумінням поставляться до потреб кожного з клієнтів. МРТ головного мозку, хребта, черевної порожнини доступні в Чернігові кожному!

Адреса МРТ Чернігів: вул. Волковича, 25. Попередній запис! 

 

© 2024 Медичний центр СімМед [м. Чернігів]

Зателефонувати мені


Або зателефонуйте нам

+38 093 456 80 10
+38 095 456 80 10
+38 096 456 80 10
Call-центр працює з 9:00 до 18:00
Субота та неділя вихідний