Відкрити/Закрити меню Медичний центр

(0462)93-20-24, 93-20-23, вул. Волковича, 25, МРТ- СімМед -Чернігів. Зроби нешкідливу магнітно-резонансну діагностику. Чекаємо твого рішення!

Показанням до обстеження головного мозку методом магнітно-резонансної томографії ( МРТ) можуть стати скарги хворого на головний біль, запаморочення та інші симптоми. Цілком ймовірно, що у пацієнта виникає питання – чи шкідливо МРТ головного мозку?

Як розповідає лікар-рентгенолог МРТ-центру “Ваша надія” СімМед, що працює у Чернігове на Волковича, 25 , при обстеженні пацієнт знаходиться у спеціальній кабінці апарату, що створює сильне магнітне поле. Всі знімки внутрішньої структури мозку виходять за рахунок електромагнітних взаємодій, що є абсолютно нешкідливими для людини, якій здійснюють магнітно-резонансну томографію. 

Негативні наслідки МРТ можуть виникати за рахунок використання контрастної речовини, що використовується під час проведення МРТ. Тому перед процедурою медичний персонал з’ясовує, чи немає у пацієнта алергії на компоненти контрастної речовини.

Протипоказанням для такої діагностики МРТ може служити:

  • ниркова недостатність;
  • наявність кардіостимулятора, сталевих імплантатів, штучних серцевих клапанів, уламків (титанові елементи до них не належать);
  • клаустрофобія (у залежності від складності обстеження пацієнт може перебувати всередині апарату від 15 до 40 хвилин);
  • індивідуальні психосоматичні розлади.

ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР  МРТ  ТОВ “Ваша надія” 

м. Чернігів,

вул. Волковича, 25 (територія обласної лікарні),

 (0462)93-20-24, 93-20-23,

 mri@simmed.net.ua

2019 © Авторське право належить
ТОВ "Лікувально-профілактичний заклад СімМед", м. Чернігів

Зателефонувати мені


Або зателефонуйте нам:
(0462) 97-10-12, (0462) 97-10-13