Як мовив координатор проекту, лікар-онкогінеколог онкодиспансеру Олександр Зуб, навчання відбулися за графіком програми, яка досить динамічна та насичена. Курсанти опанували теоретичний матеріал та закріпили набуті знання щоденною практикою як на лапароскопічних симуляторах і тваринних органокомплексах, так і в операційних, асистуючи провідним хірургам.
Враженнями від набутого курсанти поділилися із захопленням, щиро. Ось їхні відгуки:
− Як тільки побачив інформацію на «Фейсбуці», одразу ж вирішив взяти участь у заході. Такі навчальні новації вкрай необхідні, перш за все − задля обміну досвідом. Для мене було вкрай цікавим використання нових технологій, зокрема техніки зварювання тканин. Цю інформацію я й повезу до свого медзакладу. Я вже маю досвід проведення операцій. У наставників школи є чому повчитися! Отже я ставив багато фахових питань, на які отримав вичерпні відповіді. Дуже сподобався Чернігів, екскурсія містом була незабутньою.
− Я підписаний на сторінку онкодиспансеру в соціальній мережі в Інтернеті, тож відповідно побачив, що започатковано школу хірургів, яка спеціалізується на виконанні лапароскопії. Хотілось би відзначити високу організацію навчального процесу, зокрема на тренажерах, які дозволяють маніпулювати інструментами та виконувати ті навички, які здійснюватимуться в операційній. Вкрай цікаві та глибокі лекції, є навіть певні моменти, які є досить новими особисто для мене. До того ж є можливість бути в операційних на правах курсанта. Приємно відмітити чуйне ставлення керівництва та персоналу онкодиспансеру до нас як до курсантів.
− У нас, на Миколаївщині, хірургічних шкіл, які би вчили лапароскопії, немає, тому для мене стала досить цікавою пропозиція стати курсантом чернігівської новації. Вражає надзвичайно привітний колектив, який щиро ділиться досвідом із нами, нас запрошують до операційних. Все організовано на високому фаховому рівні. Ми мали як екскурсію онкодиспансером, так і містом. Повезу додому потужний багаж знань і найтепліші спомини та враження про школу хірургів.