Відкрити/Закрити меню Медичний центр

Чернігівський лікувально-профілактичний заклад «СімМед» разом із Чернігівським обласним онкологічним диспансером став організатором  інноваційного проекту «Школа хірургів: лапароскопія». Захід стартував 25 вересня на базі онкодиспансеру. Триватиме фахове зібрання чотири дні. 

 Курсанти мають опрацювати теоретичний матеріал, щоденно практикувати  на лапароскопічних симуляторах та асистувати в операційних провідним хірургам онкодиспансеру та «СімМеду». Поміж фахівців заходу, що передають свій досвід,  представники ЛПЗ «СімМед» – головний лікар закладу, акушер-гінеколог  Оксана Луговська, хірург-онкогінеколог, кандидат медичних наук, заслужений лікар України Валерій Зуб, хірург-онкогінеколог, кандидат медичних наук Юрій Шень. хірург онкологуролог  Роман Цісельський, акушергінеколог Ірина Холодьон та хірург-онкогінеколог і координатор проекту Олександр Зуб.  

Як зазначив Юрій Шень, мета проекту полягає в розширенні теоретичних знань та вдосконаленні  практичних навичок в лапароскопічній хірургії.

Проект дозволяє відпрацювати базові навички, що в майбутньому дозволить хірургу виконувати – для початку – діагностичні лапароскопічні дослідження. Є серед курсантів і досить досвідчені хірурги, що мають бажання засвоїти методику виконання більш складних лапароскопічних втручань.

– Молодь – талановита, працьовита, досить швидко розвивається й що головне – має велике бажання вчитися, – підкреслив фахівець.

Як повідомив  Олександр Зуб, школа зібрала хірургів зі всіх регіонів України. Курсанти розподілені на дві групи: перша опановує теоретичний матеріал, тоді як друга відпрацьовує практичні навички на лапароскопічних боксах. Згодом групи поміняються місцями. Під час заходу тестуються вхідні навички, тобто оцінюється рівень підготовки курсантів. Кожен з учнів займається за індивідуальним завданням. За стандарт узято американські рекомендації з лапароскопічної хірургії. Вже за три дні курсантів очікує повторне тестування, яке має продемонструвати вдвічі зменшення часу на виконання завдання.

Працюватиме школа хірургів щокварталу. Приємною родзинкою зустрічі є екскурсійні тури Черніговом.  

2019 © Медичний центр СімМед, м. Чернігів

Зателефонувати мені


Або зателефонуйте нам:
093-456-80-10, 095-456-80-10