Гени відповідають за психотип, здоров’я і в цілому за вроджені особливості людини.
Генетичні дослідження – це ділянка молекули дезоксирибонуклеїнової кислоти (ДНК), що відповідає за побудову  рибонуклеїнової кислоти (РНК) організму або ж одного білка. Тож  генетичні дослідження – це свого роду одиниця спадковості. У функціональному відношенні ген є неподільним. Отже, у разі мутації одного гена,   зміні піддається одна й та ж спадкова ознака.

У всіх людей гени практично однакові, втім  є деякі нюанси, через які люди й відрізняються одне від одного. І причинами цих відмінностей, в основному, є точкові мутації.

Суть точкових мутацій зводиться до заміни одних нуклеотидів на інші. Внаслідок заміни властивості гена змінюються і далеко не завжди у кращу сторону.
Деякі мутації можуть призвести до розвитку генних захворювань, котрі можуть проявитися вже при народженні. Це такі захворювання, як м’язова дистрофія, муковісцидоз  та інші. Такі хвороби називаються моногенними. У даному випадку мутація проявляється тільки в одному гені.
Найчастіше проявляються генні поліморфізми, тобто це ті зміни в генах, які самі по собі до захворювань не призводять, а проявляються лише під впливом будь-яких чинників.
До таких факторів можна віднести: брак вітамінів, куріння, порушення харчування і багато іншого.
Уникнути ризику мутації можна,   якщо знати слабкі сторони свого організму і  скорегувати  прояви нездорового способу життя
Тож кожна людина повинна пройти дослідження на наявність генетичних захворювань.
Якщо під час  генетичних досліджень жодних  мутацій і поліморфізмів не виявлено, то це цілком  не означає, що в людини немає потреби звертати уваги на своє здоров’я. Ослаблений  організм, за умови  великих навантажень, може просто не впоратися з подібними випробуваннями.

Медична лабораторія СімМед виконує пакетні дослідження на ризики спадкового розвитку онкологічних захворювань.

  • Профіль №58 – «Генетичний ризик розвитку раку молочної залози та яєчників» (BRCA1 2 поліморфізми) – 630,00 грн
  • Профіль №59 – «Генетичний ризик розвитку раку молочної залози та яєчників, розширений» (BRCA1 2 поліморфізми, BRCA2 1 поліморфізм, CHEK2 3 поліморфізми) – 1575,00 грн
  • Профіль №60 – «Генетичний ризик розвитку раку простати» (BRCA1 2 поліморфізми, BRCA2 1 поліморфізм) – 945,00 грн
  • Профіль №61 – «Генетичний скринінг на схильність до онкологічних захворювань» (ТP53 2 поліморфізми, BRCA1, ATM) – 1260,00 грн
  • Профіль №62 – «Генетичний скринінг на ризики при вагітності» (MTHFR 2 поліморфізми, MTRR, MTR, F2, F5, F7) – 1980,00 грн

Метод визначення: ПЛР, букальний мазок (мазок із внутрішньої поверхні щоки).

Більш того, отримати результати лаболаторних досліджень стало простіше.  Можна  скористатися безкоштовною послугою СМС-оповіщення про готовність результатів лабораторних досліджень.  Досить внести номер мобільного телефону пацієнта у бланк направлення медичної лабораторії  “СімМед”при реєстрації замовлення.

ПРИМІТКА: Відлік часу виконання досліджень починається  з моменту надходження матеріалу й реєстрації його в лабораторії.

© 2024 Медичний центр СімМед [м. Чернігів]

Зателефонувати мені


Або зателефонуйте нам

+38 093 456 80 10
+38 095 456 80 10
+38 096 456 80 10
Call-центр працює з 9:00 до 18:00
Субота та неділя вихідний