Відкрити/Закрити меню Медичний центр

Швидкість проведення досліджень в лабораторіях лікувально-профілактичного закладу «СімМед» суттєво збільшується. Як акцентували увагу в адміністрації закладу, суттєвий прогрес забезпечується за рахунок придбання LabLine −100

Нове обладнання – це унікальна комбінація в одному корпусі автоматичного біохімічного аналізатора та автоматичного імуноферментного (EIA) аналізатора. Тобто фактично йдеться про обладнання, що виконане за принципом «два прибори в одному».

Ця відкрита система може буде запрограмована на здійснення будь-яких колориметричних біохімічних аналізів або ж ІФА-методів.

Серед пріоритетних ознак обладнання можна відмітити багатофункціональність, високу швидкість  дослідження, просте і зручне використання. Апарат забезпечений повністю відкритою системою для використання будь-яких методик та реактивів, дозволяє здійснити внутрішньолабораторний контроль якості, тест самоперевірки, виконання екстрених тестів і автоматичний повтор тесту при виході за межі лінійності.

І найголовніше: забезпечення новою сучасною апаратурою дозволяє медичному закладу «СімМед» крокувати в ногу із сучасними вимогами пацієнтів – при суттєвій економії часу люди отримують гарантовано якісні результати досліджень.

Будь у курсі!

  • Імуноферментний аналіз (ІФА) – діагностичний імунологічний метод, за допомогою якого можна визначити якісний і кількісний склад антигенів і антитіл. Найчастіше за допомогою даного методу діагностуються інфекційні захворювання, такі, наприклад, як ВІЛ-інфекція, герпес, гепатит, інфекції, що передаються статевим шляхом та інші. Крім того, за допомогою ІФА визначається алергологічний і гормональний статус пацієнта.
  • Колориметрія − метод кількісного визначення вмісту речовин у розчинах за інтенсивностю їх забарвлення. В основі колориметрії лежить закон Бугера−Ламберта−Віяла, згідно з яким інтенсивність забарвлення пропорційнаконцентрації забарвленої речовини в розчині і товщині його шару. Колориметрія широко застосовується в санітарно-гігієнічних лабораторіях і при клінічних дослідженнях, зокрема при аналізі крові.
  • Біохімічний аналіз крові − метод лабораторної діагностики, який дозволяє оцінити роботу внутрішніх органів (печінки, нирок, підшлункової залози, жовчного міхура тощо), отримати інформацію про метаболізм (обмін ліпідів, білків, вуглеводів), з’ясувати потребу в мікроелементах.

 

2019 © Авторське право належить
ТОВ "Лікувально-профілактичний заклад СімМед", м. Чернігів

Зателефонувати мені


Або зателефонуйте нам:
(0462) 97-10-12, (0462) 97-10-13