Наталія Петрук, педіатр

Вже скоро омріяний літній відпочинок! Головне, щоби дитячі проблеми зі здоров’ям не зіпсували його. Якщо ви збираєтесь відпочивати в Україні, то є можливість звернутися до найближчого лікувального закладу або ж викликати швидку. А також на українських курортах аптеки є в достатній кількості. Інший варіант − закордонні курорти, яким все більше віддають перевагу через відповідний сервіс. Але якщо ви знаходитесь в іншій країні, страховка повинна бути ОБОВ’ЯЗКОВО. Тоді ви зможете скористатись послугами лікаря. Адекватно оцінюйте стан своєї дитини і не займайтесь самолікуванням. Все ж таки деякі медикаменти потрібно взяти із собою. Як саме – розповідає наш постійний експерт, досвідчений педіатр Наталія Петрук. В аптечці мають бути:

− засоби з пантенолом від сонячних опіків;

− сонцезахисний крем із SPF-50 (обробляти шкіру перед виходом на вулицю. Не загоряти з 12 до 15 години);

− засоби, які використовуються при отитах, кон’юктивітах;

− антисептики для обробки ран, ссадин;

− електроліти, сорбенти при проносах, блювоті;

− обов’язково жарознижуючі препарати на основі парацетамолу (приймати не більше 4-х разів на добу. При болях у животі обов’язково звернутись до лікаря, щоби виключити гостру хірургічну патологію (не приймати нестероїдні протизапальні засоби до консультації хірурга);

− антигістамінні засоби;

− перев’язувальний матеріал.

Не забувайте частіше мити руки! Це мінімальний перелік медикаментів для відпустки з дитиною. Якщо ж у вашого малюка є хронічні захворювання − обов’язково візьміть основні препарати. Зверніться в аптеку − і провізор проінформує вас по цінах і виробниках.

Нехай ваш відпочинок пройде спокійно!

© 2024 Медичний центр СімМед [м. Чернігів]

Зателефонувати мені


Або зателефонуйте нам

+38 093 456 80 10
+38 095 456 80 10
+38 096 456 80 10
Call-центр працює з 9:00 до 18:00
Субота та неділя вихідний